PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 982
oceny
7,7 10 1 309982
7,0 28
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Złota Malina tak szczerze...

użytkownik usunięty

zasłużona. Cruise i Pitt to dwa beztalencia i moim zdaniem to faktycznie jedna z najsłabszych par
w historii kina.

ocenił(a) film na 9

Chłopie masz problemy ze sobą?Gdzie nie spojrzę wszędzie jedziesz po Bradzie.Ogarnij się trochę bo jechanie go po internecie nic nie da,a takie prymitywne teksty i takie spamowanie to robią tylko gimbusy i debile którym najwyraźniej jesteś.Z zazdrości po nim tak jezdzisz czy o co chodzi?Potrzebujesz pomocy?Jakaś trauma z dzieciństwa czy po prostu nie pokolei w główce?I tak się składa że Pitt i Cruise to bardzo dobrzy aktorzy i lepiej tych roli nikt nie mógł zagrać,Ogarnij się dzieciaku,bo przez takie spamowanie i wyzywanie ukazujesz tylko jaki tępak i gimbus z ciebie jest.

patryk250

Jeżeli jechanie po aktorach, którzy raczej nie odwiedzą filmweba w celu poczytania opinii - to czemu nie ? Poza tym, każdy ma prawo do zdania i każdy może mówić CO MU SIĘ ŻYWNIE PODOBA, nawet krytykować, a Ty ze swoimi żałosnymi argumentami i zazdrości jesteś naprawdę żenującym gimbusem większym od założyciela tematu

ocenił(a) film na 9
weekendowy_filmowiec

Ja jestem żanującym gimbusem? To nie ja otwieram na tej stronie tematy o tym jak kogoś nienawidzę to jest dopiero żałosne.Wystarczy że założy jeden taki temat a nie z 50. Nie lubi go zrozumieliśmy i nie musi na okrągło szukać filmów w którym on grał i wymyśleć jak go znowu zjechać więc se trochę zważaj z tekstami chłopczyku bo to nie ja zachowuję się tu jak ''gimbus''.

ocenił(a) film na 9
weekendowy_filmowiec

I tak każdy ma prawo do swojego zdania ale wszystko z umiarem może?Wystarczy jeden temat jak już mówiłem ;).A nie zaśmiecać głupotami tą stronę.

ocenił(a) film na 8
weekendowy_filmowiec

" i każdy może mówić CO MU SIĘ ŻYWNIE PODOBA"-niestety taki przywilej demokracji, że za głupotę sie nie karze a jest gloryfikowana...

ocenił(a) film na 8

troll-chciałeś zabłysnąć a zgasłeś jak zapalniczka..

użytkownik usunięty
everyman84

Nie chciałem zabłysnąć, a poza tym to moje prawdziwe zdanie.

ocenił(a) film na 8

jeśli sądzisz że cruise czy pitt są beztalenciami no to sorry o czym tu gadac..chyba że masz na myśli tylko ten duet w filmie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones