PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34277}

www.strach

FeardotCom
4,9 4 742
oceny
4,9 10 1 4742
3,3 3
oceny krytyków
www.strach
powrót do forum filmu www.strach

Zaczynamy. To nie jest film o stronie internetowej, ale kopią ringa przeniesioną zamiast na inną kastetę wideo na video stronę www.
Postać psychopaty jest w tym filmie kiepsko zarysowana i w końcówce w ogóle nie robi to na nas wrażenia. To przez brak osobowości.
Wątki i sposób prowadzenia akcji jest bardzo okrojoną wersją ringa i postępowanie bohaterów jest identyczne jak w filmie ring niestety w bardzo okrojonym z szczegółów i przemyślanej fabuły. Nawet sceny śmierci przywołują na myśl kasetę z ringa. Tu taj niestety rozwiązanie nie jest specjalnie przemyślane
3/4 filmu nie na temat. To nie jest film o stronie internetowej jak można się było spodziewać, ale dostajemy osobny wątek jakiegoś nieciekawego psychopaty.. Dostajemy coś co nas zawodzi i nic czego można się było spodziewaĆ.
Sama strona internetowa to kopia scen z video droma. Gadająca o śmierci baba z podtekstami seksualnymi.
Zdięcia są tu dobre i kolorystyka. Nie polecam nuda i coś zupełnie innego niż wskazuje tytuł.

3/10

Movie_Crash_Man

Też mam podobną opinie po obejrzeniu. Strata czasu, podobieństwa do innych produkcji, straszne wg mnie - aktorstwo, pełno niedociągnięć i wiele naraz co ogólnie daje słabą notę niestety. Ogładałam ten film w nocy i koło 1 mialam niezwykła ochotę wyłączyć ale z racji że zostało jakieś 20-25min do końca to już sie zmusiłam wysiedzieć. Uwielbiam horrory i cenię ogromnie dobre produkcje tego typu lecz tutaj nie ma co brać nawet pod uwagę. Sceny rzekomo straszne, u tego psychotycznego doktora ani troche nie przerażały. Ale cóz zeby się uczulić na dobre kino grozy to też tzreba zobaczec i przejść przez te gorsze i te dużo gorsze:-)

Movie_Crash_Man

Myślę, że to dobrze, że nakręcony pod wpływem "inspiracji", a nie zerżnięty scenariusz niczym piosenki amerykańskiej sceny pop.
Ponadto nie jestem pewien, czy do której miał pojęcie, że jego strona zabija. On miał powód do wzwodu po ilości widzów.
A martwa dziewczyna zabijała, bo ludzie byli winni. Tak, winni. Winni oglądania cudzej krzywdy, winni przyzwolenia, winni zaniechania.
Dla mnie film dobry. Mimo paru niedorzeczności, to miał też swoje smaczki. Chociażby typowy młodzieniec Dojčer (jak mawiają na Słowacji) w mniemaniu Amerykanów, czy właśnie to, że tu jest to podawane przez sieć, a nie niemal zanikłe już w tym czasie VHS. No i wolna wola - to odwiedzający decydował, a nie "ślepy" los.
Oczywiście szanuję Twoje zdanie.

JaroTomik

Autokorekta...
Wybaczcie, ale tam miało być, że to doktorek, a nie "do której" mógł nawet nie mieć pojęcia o śmierci oglądających.
A jak już, to zauważyliście jaki wachlarz społeczny oglądających te zwyrodnienia?

Movie_Crash_Man

UWAGA: znafca wypełzł spod kamienia pod którym siedział. uważać na nogi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones